sw kancelaria adwokacka

Doświadczenie I PROFESJONALIZMJak wybrać skutecznego pełnomocnika do sprawy frankowej?

Sprawy frankowe w ostatnim czasie stały się „modne”. Wraz z rosnącymi statystykami wygranych przez tzw. frankowiczów spraw, obserwujemy kolejne, powstające jak grzyby po deszczu „kancelarie frankowe”.

Z przekazów medialnych coraz częściej słyszymy o propozycjach systemowego uregulowania spraw związanych z kredytami waloryzowanymi do waluty CHF przez ustawodawcę. Pojawiają się również np. z inicjatywy KNF czy ZBP próby wypracowania ugód z frankowiczami. Dlaczego? Otóż dlatego, że sądy powszechne zostały zalane pozwami kredytobiorców, coraz bardziej świadomych swoich praw i możliwości. Zatem, co musi wiedzieć kredytobiorca, zamierzający zawalczyć o sprawiedliwość, która została zachwiana przez zaproponowanie nieuczciwego produktu bankowego przez kredytodawcę? Musi wiedzieć, że różnicę robi skuteczny i profesjonalny PEŁNOMOCNIK!

Dlatego w kilku punktach wskazujemy, dlaczego warto zaufać ADWOKATOWI/RADCY PRAWNEMU, który posiada doświadczenie w prowadzeniu tzw. spraw frankowych, a nie Spółce z ograniczoną odpowiedzialnością.

  1. AGRESYWNY MARKETING

Najczęściej to pracownicy takiej firmy odszkodowawczo-finansowej znajdują Ciebie, tym samym wykorzystując na Twoją krzywdę i poczucie niesprawiedliwości, aby móc zarobić.

  1. NIE MA NIC ZA DARMO

Klienci, którzy trafili do Nas po nieudanej przygodzie z takimi podmiotami, uzasadniali swoją motywację atrakcyjną z pozoru ofertą „kancelarii” odszkodowawczo-finansowej. Bo nie trzeba było zainwestować w sprawę żadnych środków. Ale… pamiętajmy, że ta firma już z chwilą wykonania telefonu, takie środki musiała zainwestować w opłacenie akwizytora, który ten telefon do Was wykona i sztabu ludzi, którzy pracują na „sukces” takich podmiotów – nie zawsze Twój. Koszty, które ponoszą takie podmioty są niebotycznie większe niż kancelarii adwokackiej/radcowskiej.

  1. PROWIZJA

Stanowi nawet 30-50% wywalczonej dla Ciebie kwoty. O ile w sprawach stricte odszkodowawczych, poziom zadośćuczynień nadal jest w sądach miarkowany, tak w sprawach frankowych dzięki solidnej analizie ekonomicznej wiemy dokładnie o jakie pieniądze można zawalczyć, bo to czysta matematyka.  Kancelaria odszkodowawcza być może będzie składać Ci nierealne propozycje zysku. Dlatego nie daj się zwieść!

  1. ADWOKATA WYBIERZ SAM

Kancelaria odszkodowawczo-finansowa nie może reprezentować Cię w sądzie, ale z pieniędzy które Ci obiecali muszą zaangażować do sprawy adwokata bądź radcę prawnego. Miej wybór i pełnomocnika wybierz sobie sam! Takiego, który ma doświadczenie, podejdzie indywidualnie do Twojego problemu, którego poleci Ci znajomy zadowolony z jego usług, którego obowiązuje Kodeks Etyki Adwokackiej, który nie jest anonimowy, który poświęci Ci czas i który przed Tobą ponosi odpowiedzialność za staranność w swoim działaniu! Adwokat jest ubezpieczony od błędu w sztuce, ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną i jest zawodem zaufania publicznego. Miej ten komfort i nie daj sobie pełnomocnika narzucić.

Kwestia rozliczenia się z pełnomocnikiem zawsze jest wynikiem kompromisu i nierzadko masz pełną swobodę w sposobie rozliczenia się z nim. Adwokat nie może świadczyć swoich usług wyłącznie za procent. Success fee, czyli tzw. premia za sukces, stanowi dodatkowe wynagrodzenie dla adwokata i jest  zależna od wysokości Twojej wygranej. Adwokat działa na Twoją rzecz i w Twoim imieniu, firmując swoją pracę twarzą i nazwiskiem. Jako jego klient i mocodawca jesteś jego żywą reklamą a nie tylko kolejną statystyką. Postaw na profesjonalistę!

  1. OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Kancelaria odszkodowawczo-finansowa, jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może ogłosić upadłość i jak każda inna spółka handlowa, a w przypadku chęci odzyskania swoich pieniędzy będziesz musiał taki podmiot pozwać i zainwestować dodatkowe środki.

W wyścigu o sprawiedliwy wyrok nie ma drugiego miejsca. Zaufaj profesjonalnemu pełnomocnikowi!

 

Nasza kancelaria posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw tzw. kredytów frankowych sięgające 2016 r.. Kancelaria Adwokacka mieści się w Kielcach i to właśnie tutaj prowadzimy sprawy naszych klientów.

***

SW Kancelaria Adwokacka

ul. Głowackiego 5/18, 25-368 Kielce

Adwokat Kalina Szczukiewicz tel. 696 416 204

Adwokat Anna Wierzchowska tel. 507 441 474

info@sw-kancelaria.pl

ADWOKAT KIELCE / ADWOKAT FRANKOWICZE KIELCE / ADWOKAT CHF KREDYT / SPRAWY FRANKOWE W KIELCACH / KANCELARIA CHF / KANCELARIA DLA FRANKOWICZÓW

Home

Powrót