sw kancelaria adwokacka

Doświadczenie I PROFESJONALIZMO nas

Adwokat dla Klientów z Kielc

Potrzebują Państwo porady prawnej, wsparcia w procesie sądowym lub po prostu szukają skutecznego adwokata na terenie Kielc? Naszym Klientom oferujemy profesjonalny, energiczny zespół prawników, którzy prezentują nowoczesny model kompleksowej obsługi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych spraw, działając zawsze z największą dokładnością i mając na uwadze dobro Klienta.

Usługi kancelarii adwokackiej w centrum Kielc

Wybór najlepszego prawnika nie zawsze jest prosty, choć niezwykle ważny – od jego skuteczności zależy to, czy sprawa zakończy się pozytywnym dla Klienta wyrokiem. Pracownicy naszej kancelarii gwarantują Państwu pełne zaangażowanie, terminowość i wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług. Nadrzędnym celem jest zawsze dobro Klientów, dlatego wierzymy w moc ugodowego wyjścia z każdej sytuacji i z powodzeniem rozwiązujemy problemy prawne jeszcze na etapie postępowania przedsądowego. Jeśli jest to niemożliwe – prowadzimy Klienta przez cały proces i służymy niezbędną pomocą.

Jeżeli szukają Państwo adwokata zapewniającego skuteczność i wysokie poczucie bezpieczeństwa, a przede wszystkim z bogatym zapleczem merytorycznym – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Adwokat Kalina Szczukiewicz

Adwokat Kalina Szczukiewicz jest członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Kielcach. Ukończyła z bardzo dobrym wynikiem studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim, broniąc pracę magisterską w Katedrze Prawa Cywilnego, dotyczącą zagadnienia odwołania darowizny pod przewodnictwem dr Teresy Grzeszak.

Prowadzi Kancelarię Adwokacką w Kielcach. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, nieruchomości, gospodarczego i karnego.

Odbyła aplikację adwokacką w Kielcach, w trakcie której doskonaliła swoje umiejętności w renomowanych kancelariach zajmujących się m.in. obsługą spółek prawa handlowego.

Świadczyła również pracę na rzecz instytucji publicznej, zajmującej się szeroko rozumianym prawem lokalowym i nieruchomości. Z uwagi na zdobyte doświadczenie specjalizuje się w sporach z wspólnotami mieszkaniowymi i spółdzielniami, jak również świadczy pomoc prawną polegającą na regulowaniu stanów prawnych nieruchomości. Wspiera klientów kancelarii przy procesach inwestycyjnych i transakcyjnych.

Udziela pomocy prawnej konsumentom posiadającym umowy kredytowe we franku szwajcarskim, tzw. „frankowiczom” w sporach z bankami.

Posiada bogate doświadczenie w sprawach o rozwód, alimenty, władzę rodzicielską i kontakty z dziećmi, jak również w pozostałym spektrum spraw z zakresu prawa rodzinnego.

Biegle włada językiem angielskim.

k.szczukiewicz@sw-kancelaria.pl +48 696 416 204

Adwokat Anna Wierzchowska

Adwokat Anna Wierzchowska jest członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Kielcach. W 2012 r. ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obroniła pracę magisterską z zakresu postępowania karnego pod kierunkiem Dr hab. Andrzeja Światłowskiego.

Odbyła aplikację adwokacką w Kielcach, jednocześnie pracując w renomowanych kancelariach adwokackich. Zajmowała się kompleksową obsługą prawną spółek prawa handlowego oraz osób fizycznych. Egzamin zawodowy zdała z wyróżnieniem.

Prowadzi Kancelarię Adwokacką w Kielcach, w ramach której specjalizuje się w prawie cywilnym, administracyjnym i bankowym.

Udziela pomocy prawnej konsumentom posiadającym umowy kredytowe we franku szwajcarskim, tzw. „frankowiczom” w sporach z bankami.

Adwokat Anna Wierzchowska w swojej praktyce posiada również doświadczenie z zakresu prawa sportowego, prowadzi postępowania przed polskimi i zagranicznymi organami sportowymi, w tym przed Sądem Polubownym Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Trybunałem Arbitrażowym do spraw Sportu w Lozannie (CAS).

Ponadto, oferuje pomoc w sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i karnego.

Reprezentuje strony w sprawach o zapłatę, rozwód, alimenty, władzę rodzicielską i kontakty z dziećmi, jak również w pozostałym spektrum spraw.

Biegle włada językiem angielskim.

a.wierzchowska@sw-kancelaria.pl +48 507 441 474

Aplikant adwokacki Ewa Niezgoda

Ewa Niezgoda odbywa aplikację adwokacką w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Kielcach. W 2018 r. ukończyła studia na dwóch kierunkach: Prawo oraz Prawo Kanoniczne na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie. Obroniła pracę magisterską z zakresu prawa cywilnego pod kierunkiem dr hab. Hanny Witczak, prof. KUL.

Dotychczas zdobywała doświadczenie zawodowe pracując w renomowanych kancelariach adwokackich.

W ramach pracy w kancelarii, zajmuje się bieżącą obsługą zarówno klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Jej głównym zainteresowaniem jest gałąź prawa rodzinnego.

Powrót